Warning: The magic method WP_Hotjar::__wakeup() must have public visibility in /data/web/virtuals/251570/virtual/www/domains/kolali.cz/wp-content/plugins/hotjar/hotjar.php on line 50
Svatby v roce 2021 - KolAli

Svatby v roce 2021

svatba na vysočině - svatební špalír
Jak se zrodilo KolAli?
12/01/2021
deník - svatební tradice a zvyky
Svatební tradice a zvyky
19/05/2021
deník - svatební trendy 2021

svatba vysočina - svatební veselí - kolaříková alice kolali

Jaká bude letošní svatební sezóna lze jen těžko předvídat, ale vzhledem k našemu jen zlehka zaplněnému kalendáři a spoustě zrušených svateb na straně našich kamarádů fotografů, lze odhadovat, že se spousta z vás rozhodla svatby odložit.
I když je nám z toho smutno, tomuto rozhodnutí rozumíme moc dobře. Chápeme, že si to chce každý užít po svém, pozvat nejen rodinu, ale i přátelé. A tak si budeme muset dát od velkých svateb trochu pauzu. Ti z vás, kdo se rozhodli to nevzdat, budou muset přijmout fakt, že svatba proběhne v okruhu nejbližších lidí za trochu zvláštních okolností. Ale nikdo neříká, že nebude možné si svou svatbu roku 2021 užít! V případě, že si nepřejete svatbu kvůli omezení odkládat je právě mini svatba super řešením. Samotnou oslavu lze odložit na později, kdy omezení pominou.
Jak na to, aby se i malá svatba povedla podle vašich dobou ovlivněných představ?
Zaměřte se na minimalismus a buďte v souladu s přírodou. Lepší radu v jedné větě vám asi ani nemůžeme dát. Právě ona udržitelnost se u menších, či malých svateb řeší o mnoho lépe nežli u těch velikých. A co to znamená? Svatební šaty si můžete vybrat u Férovek, které řeší ekologickou stopu použitých materiálů.
Pozvánky a oznámení můžete mít na recyklovaném papíře (s jeho výběrem vám může pomoci náš kamarád Ondra aka piiir.cz), vyprdnout se můžete i na digitální tisk. Krásně vám je ručně nakreslí a napíše naše krasopiska Míša. Chcete-li být ještě šetrnější k přírodě, pak si je nechte vyrobit pouze v digitální podobě. Na to máme zase šikovnou grafičku Nikču.
Udržitelný přístup můžete řešit i u květinové výzdoby a květin. Boho-svatba.cz umí dělat nádherné květiny a slavobrány z lučního kvítí a všeho přírodního, co najde v lese. Pokud s ohledem na situaci řešíte navíc ještě rozpočet, pak pro vás bude jako dělaná cesta v převládajícím trendu DIY (do it yourself), kdy si nevěsta chystá výzdobu sama či s kamarádkami a rodinou.
Tento přístup je možné zachovat i u plánování hostiny. Máte-li k dispozici zahradu, pak se nebojte ji uspořádat právě tady a občerstvení objednejte u lokálních producentů, kteří budou za podporu jejich byznysu jistě velmi vděční. Žádané jsou raw a naked svatební dorty a cukrovinky.
Je nad slunce jasné, že bude převládat jednoduchost a přírodní motivy, pohoda, rodina a nejspíš se to všechno dotkne i velkého množství svatebních tradic. Tento rok bude vše inspirováno hygge (uměním radovat se společně z maličkostí a klidu), či lykke (dobrosrdečnost a štěstí). Zvolte tedy pouze vám příjemné svatební tradice.
Ať se vaše svatba vydaří. Kdybyste potřebovali pomoc s její organizací, nebo chtěli jen konzultaci, pak se na nás neváhejte obrátit. Mimochodem, při bookingu do konce dubna s kódem KolAli25 můžete mít konzultaci od 1 500 Kč namísto 2 000 Kč

Comments are closed.

napište nám