Warning: The magic method WP_Hotjar::__wakeup() must have public visibility in /data/web/virtuals/251570/virtual/www/domains/kolali.cz/wp-content/plugins/hotjar/hotjar.php on line 50
o KolAli - KolAli

o KolAli

zdravíme vás

objevte s námi kouzlo oslav a svateb


Jsme KolAli a pomůžeme vám naplánovat, nachystat a zorganizovat svatbu či oslavu. Jsme studio z Vysočiny a představa, že se staneme průvodci, koordinátory a poradci při plánování oslav vašeho života nás lákala už nějakou dobu...

Na společnou cestu se vydáme plánováním tajné žádosti o ruku či zásnubního večírku, pokračovat budeme rozlučkou a svatbou, až přijde chvíle očekávání naplánujeme spolu gender reveal, baby shower a dál spolu půjdeme životem plánováním a organizováním narozenin vašich dětí či vašich vlastních kulatin.

A pak přijde na řadu přátelství, díky němuž bude všechno fungovat jako namazaný stroj. Už teď jsme z toho celí rozvrkočení! Jsme si vědomí toho, že nás čeká cesta, kterou budeme muset pořádně prošlápnout, ale těšíme se na to. A taky věříme tomu, že se s námi na tuhle pouť vydáte s radostí a důvěrou, abychom dali dohromady tu nejveselejší, nejhezčí, prostě a jednoduše tu úplně nejúžasnější svatbu či oslavu.

Studiu KolAli vdechly život na začátku roku 2021 Alice Kolaříková a Romana Marie Jokelová. I když samotná idea toho, že by se holky vydaly do světa veselí a emocí přišla o pár let dříve, ale to se ještě neznaly...

V roce 2020 ukončila Ali své působení ve společnosti Kvalitní fotky. Díky této práci se pohybovala ve světě svateb. Kamarádkám pomáhala se svatbami a jinými oslavami. Týž rok ale oslavám ani svatbám nepřál.

Ali se svého snu o práci na vlastní noze v oboru, v němž by mohla uplatnit své organizační a komunikační dovednosti, nechtěla vzdát, a tak spojila síly s Romčou, která dělá marketing pro Kvalitní fotky už několik let, pohybuje se v komunitě svatebních fotografů a zároveň je sama svatební fotografkou. V ten okamžik zjistily, že se jejich vize shodují a že jsou na stejné vlně.


proč?

baví nás radost a láska

Chystáte svou svatbu, oslavu narozenin, rozlučku se svobodou, zásnuby či baby shower, ale nevíte si s tím rady?

Kladete si otázky jako "Kdy je vhodný čas začít s plánováním?", "Co zařídit jako první", "Jak se postarat o to, aby se všichni bavili?" ad.? Nemáte časové kapacity nebo chcete mít vše nachystáno v poklidu, bez zbytečných starostí?

Pak jste na tom nejlepším místě. Rádi vám pomůžeme s plánováním, organizováním, koordinováním dané akce, či tu pro vás budeme jako konzultanti a poradci na drátě. Provedeme vás vším, co bude potřeba, díky čemuž se dopracujeme k nezapomenutelnému dni.

  • Vydáme se s vámi na vybrané svatební místo, či místo konání oslavy a probereme zde výzdobu.
  • Můžeme plánovat za vás, sestavit pro vás časový harmonogram jednotlivých úkonů a navrhnout harmonogram svatebního dne či oslavy.
  • Pomůžeme vám s výběrem ověřených dodavatelů, místa konání svatební hostiny, obřadu či oslavy.
  • Budeme přítomni na svatbě či oslavě a postaráme se tak o hladký průběh vašeho dne.

komunikace

Komunikativnost, schopnost domluvit se a naslouchat.

organizace

Organizační dovednosti a schopnost zvládat a řešit krizové či nečekané situace.

dobré vztahy

Zodpovědnost, upřímnost a osobní přístup.

profesionalita

Absolvování kurzu svatební koordinátorky v Academy Fields a sledování trendů.

jednoznačnost

Co je psáno, to je dáno - eliminují se tak komunikační šumy.

s nimi se nám dobře spolupracuje a...

díky nim bude vaše oslava dechberoucí

 
Nikča

grafička

Vytvoří pro vás úžasné pozvánky, oznámení, jmenovky... takové hosté nevyhodí ani po oslavě.

Míša

krasopiska

Napíše pro vás vše, co bude třeba. Pozvánky, oznámení, jmenovky. Lettering a kaligrafie.

Ivet a Lukáš

hudebníci

Zahrají a zazpívají vám tak, že nebudete chtít, aby váš obřad skončil.

Ája

pekařka a cukrářka

Upeče vám dort a všelijaké sladké dobroty, které potěší zrak i vaše bříško.

napište nám