Warning: The magic method WP_Hotjar::__wakeup() must have public visibility in /data/web/virtuals/251570/virtual/www/domains/kolali.cz/wp-content/plugins/hotjar/hotjar.php on line 50
kontakt - KolAli

kontakt

buďte v kontaktu...

s našim týmem i jinde!
Ali

organizátorka a koordinátorka

Během toho, co Ali pracovala pro Kvalitní fotky přemýšlela nad tím, že by se vrhla do vlastního podnikání. Chtěla dělat práci, která by ji vystihovala a naplňovala. A protože jsou organizace a komunikace jejími nejsilnějšími stránkami a svět svateb ji vždycky bavil (Ali je kámoškou, kterou na svatbě chcete mít – o všechno se postará, ať už je to vystresovaná nevěsta nebo upadající zábava), bylo jasno!

 
 
Romana Marie

fotografka

Romča je markeťačkou, která ráda fotí a cestuje po světě. Definitivně by se dalo říci, že fotkou žije – dělá marketing ve fotografickém oboru a fotka je součástí jejího pracovního světa dnes a denně. Když se jí Ali zeptala, jestli jí pomůže rozjet KolAli, ani na minutu neváhala. Svatby jsou jí díky focení a Kvalitním fotkám blízké už nějakou dobu, a tak Ali na začátku pomohla s marketingem a webem. V současné době je dvorní fotografkou KolAli.

 
 

nebo nám vyplňte kontaktní formulář. ozveme se vám co nejdříve.

naše společná cesta začíná už tady
napište nám