Warning: The magic method WP_Hotjar::__wakeup() must have public visibility in /data/web/virtuals/251570/virtual/www/domains/kolali.cz/wp-content/plugins/hotjar/hotjar.php on line 50
Jak se zrodilo KolAli? - KolAli

Jak se zrodilo KolAli?

svatba na vysočině - svatební špalír
Aliina cesta ke KolAli
10/01/2021
deník - svatební trendy 2021
Svatby v roce 2021
28/04/2021
svatba na vysočině - svatební špalír

Alice Kolaříková organizátorka a koordinátorka svatba oslava narozeniny rozlučka baby shower vysočina kolali

Všechno to začalo na jaře roku 2020. V tý nejnepříhodnější době. Ali tehdy ukončila spolupráci s Kvalitní fotky s. r. o. a rozhodla se odstěhovat do Ostravy.
Ali jsem poznala už v roce 2019, skoro pokaždý, když jsme se spolu bavily, tak mi říkala, že by si přála dělat sama na sebe, mít wellness studio by prý bylo skvělé. No, jenže kde na to vzít kapitál, pokud nejste Paris Hilton? Musela jsem jí to vymluvit. Moc práce mi to naštěstí nedalo. Tohle nebyla ta správná cesta a Ali to tušila. Když pak skončila ve „fotkách“ opět jsme zabředly do hovoru na téma její pracovní budoucnosti. Zeptala jsem se, co jí baví a jde. Když řekla, že komunikace s lidmi a organizování, v hlavě se mi zrodil nápad. Musela jsem ho říct nahlas. Plánování svateb a oslav! „Co ty na to, Ali?“, ptám se jí. Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat. „No, holka, už i to mě napadlo. Myslím, že to by mě vlastně i docela dost bavilo!“
Ali do té doby nikdy nepodnikala, a tak jsem jí na další schůzce seznámila s tím, co všechno bude potřeba zařídit, nachystat, aby mohla svůj byznys snů rozjet na plný pecky. Když jsem svůj výčet dokončila, podívala se na mě a zeptala, zda do toho nepůjdu s ní. No, co jsem na to tý mý obětavý, milý a sexy kamarádce mohla říct? Kejvla jsem. Věděla jsem, že má Ali nějaké, vlastně poměrně obstojné, zkušenosti s plánováním, organizováním a koordinováním svateb, rozluček a narozeninových oslav pro své kamarádky. Bylo tak jasné, jaké role se v KolAli zhostí Alice. Šéfové a tváří, s níž se budete potkávat. Já měla zastávat svou obligátní roli, vykonávat pro svého klienta, tedy Ali to nej, co dovedu v marketingu. Zůstala jsem tak naštěstí holkou v pozadí, starající se o brand, web a komunikaci.
Měla jsem jedinou obavu z toho, jak to všechno zvládneme na dálku. Já na Vysočině, ona na Ostravsku. Vše se nakonec vyřešilo úplně samo. Ali se nám na podzim vrátila na Vysočinu!
Role byly rozdělený, rozpočet téměř žádný, a tak jsme si musely nějak poradit. To, že vládnu marketingu je jedna věc, ale postavit web, jooo, spadlo mi to do klína, udělat logo, i to zbylo na mně atd. to už je vyšší dívčí. Pustila jsem se do toho s vervou, něco „vyrobila“, pak to smazala, abych mohla postavit web úplně znovu a lépe. Ali mezi tím absolvovala kurz svatební koordinátorky v Academy Fields. Pomalými krůčky jsme se sunuly kupředu. Odhadovaly jsme, že se nám vše podaří rozjet už na podzim roku 2020. Byly jsme naivní. Je začátek roku 2021 a my finišujeme všechno možný a ještě mnoho dalšího budeme stoprocentně muset ladit za provozu. Ale tak už to asi bývá. Protože jsme však obklopeny skvělými lidmi. Přispěchal nám na pomoc můj kluk Ondra aka piiir, který doladil logo a sem tam pomáhal s kódováním, když jsem si nevěděla rady a kolem sebe sypala společensky nevhodná slova. S právnickými dokumenty pomohl Aliin brácha, právník. Před spuštěním webu nám zase s webařskými kouzly pomohl David Zelinka, mistr SEO a do tajů studia Ninja studia – nejúžasnější věci pro management byznysu nás ochotně zasvětil Kenji. Mimochodem skvělej jihlavskej fotograf, se kterým máme tu čest spolupracovat (doporučovat vám ho jakožto fotografa).
Když bylo to nejpodstatnější – web, sociální sítě, Google profil, firemní profil na seznamu… hotový, pustili jsme KolAli do světa. A tak tu před vámi pomyslně stojíme, culíme se na vás a chceme vám říct, že se na vás moc těšíme. A taky to, že nebudeme čekat na zakázky, který spadnou z nebe. Půjdeme štěstí naproti, abychom KolAli v roce 2021 (to bude asi punkovej rok) nakoply a v roce 2022 abychom to s vámi rozjeli pořádně a ve velkém. Ať pak můžeme uspořádat oslavu pro KolAli, kam vás – ty, kteří se s námi dobrovolně, odhodlaně a nebojácně vydají na začátek naší cesty – pozveme.
Předem děkujeme za vaši důvěru. Romča a Ali

Comments are closed.

napište nám