Warning: The magic method WP_Hotjar::__wakeup() must have public visibility in /data/web/virtuals/251570/virtual/www/domains/kolali.cz/wp-content/plugins/hotjar/hotjar.php on line 50
Aliina cesta ke KolAli - KolAli

Aliina cesta ke KolAli

svatba na vysočině - svatební špalír
Jak se zrodilo KolAli?
12/01/2021
svatba na vysočině - svatební špalír

svatba vysočina - svatba - házení rýže - kolaříková alice kolali

Jak jsem se dostala k myšlence "Chci být koordinátorkou svateb a oslav"?
Před několika lety si mě kamarádka vybrala jako svoji svědkyni. Jelikož chtěla své budoucí tchýni vytřít zrak, vše muselo být perfektní. Úlohu svědkyně jsem vzala vážně a podílela se tak na veškerých přípravách, výběrech, doporučení... celé jsem to samozřejmě zakončila koordinací její svatby. Neskutečně jsem si organizaci celého průběhu svatby užívala. Nevěsta i tchýně byly spokojené. To byl hlavní cíl.
Ve stejném roce jsem se účastnila ještě několika svateb, na nichž jsem opět byla jako svědkyně. Každá svatba byla úplně jiná. Na těchto svatbách jsem asistovala pouze při výběru šatů a jiné přípravy šly mimo mě. Nakonec ale vždycky došlo k tomu, že jsem nějakým způsobem organizovala chod celé svatby.
Moje poslední účast na svatbě pro mě byla výzvou! I když tentokrát jsem za svědkyni nešla. Nevěsta si přála mít svůj svatební den ve stodole u chalupy jejích rodičů. Bylo třeba celý prostor vyklidit a na akci se důkladně připravit. Příprava a výzdoba byla pojata jako součást nevěstiny rozlučky se svobodou. Celé doladění výzdoby se připravovalo ráno před obřadem (natrhání a naaranžování lučního kvítí, připravení boxů na jídlo a další potřebné věci).
Dokázali jsme vše zorganizovat tak, aby si nevěsta ničeho nevšimla. Jelikož mě všichni znají, tak i na této svatbě jsem měla za úkol vysvětlit vše personálu, svatebčanům a způsobem mně vlastním, takže velmi kamarádsky zajistit hladký průběh svatby v zahradě.
Byl začátek roku 2020 a já pracovala pro Kvalitní fotky. Už v té době jsem přemýšlela nad tím, že bych se ráda vrhla do vlastního podnikání. Toužila jsem po práci, která by mě vystihovala a naplňovala. Být koordinátorkou jsem se rozhodla ve chvíli, kdy jsme s mou kamarádkou Romčou probíraly zaměstnání, která by mě mohla bavit, a především pak, která by mi mohla jít. Když jí napadlo, že by pro mě mohla být jako dělaná práce spojená s organizováním a komunikací s lidmi. A v tom jsem s Romčou byla za jedno. Tyhle dvě věci mi vždycky šly. Jsem kamarádská, a to je pro práci organizátorky a koordinátorky svateb a oslav asi ta nejdůležitější schopnost.
Když jsem se později Romči zeptala, jestli mi pomůže rozjet KolAli, ani na minutu neváhala. Svatby jsou jí díky focení a spolupráci s Kvalitní fotky blízké už nějakou dobu, a tak jsme spojily své schopnosti a dovednosti, abychom snoubencům a oslavencům na Vysočině daly KolAli.
A tak jsem se zcela nečekaně pustila do práce snů.

Comments are closed.

napište nám